Bukmacher LvBet oferuje graczom darmowe bonusy w wysokości 20 PLN. Wystarczy na przestrzeni tygodnia dokonać zakładów za minimum 100 PL, aby w gratisie otrzymać dodatkowe środki.

Sporty wirtualne: darmowy bonus od bukmachera LvBet

Sporty wirtualne: darmowy bonus od bukmachera LvBet

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest do 29 grudnia 2019 roku!! Jednak należy pamiętać, że składa się ona z okresów rozliczeniowych (etapów), które trwają od poniedziałku od godz.00:00 do niedzieli do godz. 23:59.

Chcąc wziąć udział w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Warunki tej akcji są niezwykle proste. Wystarczy na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego, czyli od poniedziałku do niedzieli zagrać kupony na ŁĄCZNĄ sumę co najmniej 100 PLN.

Jednak należy pamiętać, że w promocji biorą udział jedynie kupony zagrane ze sportów wirtualnych.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus u bukmachera STS za rejestrację bez depozytu. Kod promocyjny: BETONLINE

Stawka minimalna jak i maksymalna każdego kuponu jest dowolna, ale w promocji nie biorą udziału wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Kupony mogą zawarte z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet jak i jego strony internetowej.

Gracz, który dokonał obrotu na przestrzeni tygodnia w łącznej sumie co najmniej 100 PLN otrzyma w gratisie 20 PLN i to bez znacznie jak zostały rozliczone jego wcześniejsze kupony!

Bonus trafi na konto w każdy poniedziałek, po zakończeniu danego etapu.

Warto jest wiedzieć, że na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego każdy gracz może otrzymać jeden bonus.

Bonus bez depozytu od bukmachera LvBet

Bukmacher LvBet przyznaje darmowy bonus w wysokości 20 PLN dla nowych graczy. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta, a w zamian bukmacher przyzna bonus bez dokonania depozytu.

Gracz, który natomiast dokona dwóch depozytów w zamian możne otrzymać bonus nawet do 1500 PLN.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajnowszy bonus powitalny od bukmachera STS
Następny artykułE-Sport: darmowy voucher 40 PLN dla graczy od bukmachera STS
Legalni bukmacherzy online bardzo chętnie i dość często oferują swoim graczom darmowe bonusy bukmacherskie. Jednym z najbardziej popularnych bonusów jest oczywiście darmowy zakład, freebety i bonus bez depozytu.