Bukmacher eWinner zmniejsza przegrane wszystkim swoim aktywnym typom Wimbledonu. Na konto wszystkim typerów może trafić nawet 100 PLN podczas każdego etapu rozliczeniowego.

Bonus od eWinner na Wimbledon 2022

Bonus od eWinner na Wimbledon 2022

Niewątpliwe na brak emocji podczas Wimbledonu nie można narzekać Tym bardziej, że możemy obserwować najlepszych zawodników w tej dyscyplinie. I to z Igą Światek na czele.

Warto wiedzieć, że oferta promocyjna „Cashback 100% do 200 PLN na Wimbledon” składa się z dwóch etapów:

  • od 26 czerwca do 3 lipca do godziny 23:59
  • od 4 do 11 lipca do godziny 23:59

Użytkownik, który chce skorzystać z powyższej oferty promocyjnej musi koniecznie zapisać się do niej na stronie www.eWinner.pl.

200 PLN na Wimbledon od eWinner

Zadaniem graczy w promocji „Cashback 100% do 200 PLN na Wimbledon” jest zagranie kuponu AKO, na którym to muszą znajdować się minimum cztery zdarzenia. Jednak typ koniecznie musi poschodzić z oferty na Wimbledon.

Bonus bez ryzyka od STS. Darmowe środki na obstawienie meczów

Zakład okazał się wygrany? Super! Cała kasa trafi na konto gracza. W przypadku przegranej gracz otrzyma zwrot 100% stawki. W ramach każdego okresu rozliczeniowego na konto wszystkim typerów może trafić nawet 100 PLN.

Aktualny kod promocyjny w eWinner:

Bukmacher eWinner na start każdego typerowi oferuje bezpieczny kupon do 110 PLN. A to nie wszystko. Bowiem za drugi depozyt każdy z typerów otrzyma premię do 500 PLN.

Nadmienić jest warto, iż powyższe bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. W eWinner rejestracja to minimum formalności i trwa ledwie minutkę. Dodać jest trzeba, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPakiet powitalny u legalnych bukmacherów w Polsce
Następny artykułBonusy bukmacherskie za aktywnosć w KSW 72
Legalni bukmacherzy online bardzo chętnie i dość często oferują swoim graczom darmowe bonusy bukmacherskie. Jednym z najbardziej popularnych bonusów jest oczywiście darmowy zakład, freebety i bonus bez depozytu.