Masz zamiar typować Wimbledon? Jak tak to warto jest skorzysta z promocji bukmachera LvBet, który to oferuje swoim graczom bonus bez dokonania wpłaty.

Kupony bez podatku u bukmachera LvBet

Kupony bez podatku u bukmachera LvBet

Udział w tej akcji może wziąć każdy typer, który posiada konto u bukmachera LvBet, a dodatkowo wcześniej dokonał co najmniej jedną wpłatę.

Oferta bukmachera ważna jest podczas trwania Wimbledonu, czyli od 1 do 14 lipca.

Należy jednak pamiętać, że jedynie kupony zagrane z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet biorą udział w tej akcji. Jeżeli jej nie posiadasz to możesz ją pobrać w ładny sposób ze strony bukmachera LvBet, a następnie ją zainstalować. Ten proces zajmie Ci dosłownie chwilę.

Darmowa gotówka od legalnego bukmachera na grę. Kod promocyjny BETONLINE

Warto jest pamiętać, że na kuponie promocyjnym mogą znaleźć się jedynie zdarzenia z oferty bukmachera na Wimbledonu zarówno mężczyzn jak i kobiet oraz turnieju singla jak i debla.

Bukmacher LvBet podczas tej akcji dopuszcza następujące zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze oraz kupony kombi.

Jeżeli zagrany przez gracza kupon spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym został rozliczony jako wygrany automatycznie może liczyć na większą wygraną o 14%.

Bonus na start bez depozytu 20 PLN u bukmachera LvBet

Gracz, który założy konto u bukmachera LvBet może liczyć na darmowy bonus w wysokości 20 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Typerze natomiast po dokonaniu pierwszych dwóch depozytów mogą liczyć na darmowe środki od bukmachera. Łącznie można otrzymać 1500 PLN.


Bukmacher Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus na weekend u bukmachera Etoto
Następny artykułWiększy depozyt o 100% u bukmachera TOTALBet
Legalni bukmacherzy online bardzo chętnie i dość często oferują swoim graczom darmowe bonusy bukmacherskie. Jednym z najbardziej popularnych bonusów jest oczywiście darmowy zakład, freebety i bonus bez depozytu.