Bukmacher LvBet zwiększa depozyt swoim graczom. Wystarczy dokonać wpłaty, aby cieszyć się z dodatkowej gotówki na grę.

LvBet zwiększa depozyt dla swoich graczy

LvBet zwiększa depozyt dla swoich graczy

Ta akcja promocyjna skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja trwa do niedzieli 12 maja do godziny 23:59. I chcąc liczyć na dodatkowy bonus właśnie trzeba do tego momentu dokonać wpłaty. Minimalna kwota jaka bierze udział w tej akcji to 20 PLN. Natomiast maksymalnie bukmacher przyzna 200 PLN,. A taka kwota trafi do gracza, jeżeli dokona depozytu za co najmniej 400 PLN lub więcej.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus u bukmachera STS za rejestrację bez depozytu. Kod promocyjny: BETONLINE

Również należy pamiętać, że otrzymany bonus trzeba aktywować, ponieważ zawarcie kuponu, na którym:

  • będą co najmniej trzy zdarzenia
  • kurs każdego z nich będzie nie mniejszy niż 1.25
  • kurs łączny kuponu musi wynieść co najmniej 2.50

Jeżeli kupo promocyjny spełnia powyższe warunki promocji, a to na dole kuponu będzie opcja „mnożnik x25”, należy na nią kliknąć chcąc, aby kupon został zawarty za środki bonusowe.

Otrzymany bonus będzie gracz mógł wypłacić pod warunkiem jeżeli dokona trzykrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.00.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł500 PLN od Forbet na Mistrzostwa Świata w hokeju na lodzie
Następny artykułBonus dla kibiców Wisły Kraków od bukmachera LvBet
Legalni bukmacherzy online bardzo chętnie i dość często oferują swoim graczom darmowe bonusy bukmacherskie. Jednym z najbardziej popularnych bonusów jest oczywiście darmowy zakład, freebety i bonus bez depozytu.