W dniach 22 i 23 czerwca bukmacher Fortuna prowadza akcję „Wirtualne granie bez ryzyka”, w której to zmniejsza ryzyko przegranej. Jak okaże się, że kupon został rozliczony jako przegrany operator dokona zwrotu stawki w wysokości 10 PLN.

Bonus 10 PLN za przegrany kupon u legalnego bukmachera Fortuna

Bonus 10 PLN za przegrany kupon u legalnego bukmachera Fortuna

Akcja „Wirtualne granie bez ryzyka” jest skierowana do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja trwa jedynie w dniach 22 i 23 czerwca. Chcąc wziąć w niej udział nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Warunek podstawowy tej akcji jest to zagranie kuponu, na których będzie znajdować się minimum jedno zdarzenie z ofert przedmeczowej ze sportów wirtualnych.

Bukmacher dopuszcza w tej akcji zarówno kupony pojedyncze, wielozdarzeniowe jak i MAXIKOMBI.

Kupon może zostać zawarty przez aplikację bukmachera Fortuna bądź jego stronę internetową.

Bonus 50 PLN na start. Kod promocyjny BETONLINE

Należy jednak pamiętać, ze wszystkie zdarzenia muszą zostać rozliczone maksymalnie do 23.06.2019 do godz. 23:59

Gracz, który dokonał zawarcia kuponu, który spełnia powyższe warunki promocji, a został rozliczony jako przegrany może liczyć na zwrot w wysokości 10 PLN. Środki trafią na konto gracza w dniu 24.06.2019 do godz. 23:59.

Freebet na start bez wpłaty

Bukmacher Fortuna oferuje dla swoich typerów darmowy bonus za rejestrację i to bez dokonania żadnego depozytu.

Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas procesu rejestracyjnego, aby otrzymać 20 PLN na start i to bez dokonania żadnej wpłaty.


Legalny bukmacher Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher Etoto zmniejsza ryzyko przegranej Mistrzostwa Europy U21
Następny artykułDarmowy bonus na piłkę nożną u legalnych bukmacherów
Legalni bukmacherzy online bardzo chętnie i dość często oferują swoim graczom darmowe bonusy bukmacherskie. Jednym z najbardziej popularnych bonusów jest oczywiście darmowy zakład, freebety i bonus bez depozytu.