W czwartek pierwszy mecz podczas Mistrzostw Świata do lat 20 rozegrają Polacy, którzy zmierzą się z Kolumbią. Z tej okazji bukmacher Forbet ma promocję dla swoich graczy, w której to dokonuje zwrotu stawki w razie nie wygrania potyczki przez Biało – Czerwonych.


Zwrot za przegrany mecz Polaków z Kolumbią od Forbet

Zwrot za przegrany mecz Polaków z Kolumbią od Forbet

Udział w tej promocji może wziąć każdy typer który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokoał co najmniej jednej wpłaty. Swojego udziału w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Warunek podstawowy to jest zawarcie kuponu, na którym będzie znajdować się jedynie typ na zwycięstwo Polski z Kolumbią.

Stawka kuponu musi wynieść dokładnie 49 PLN bądź 99 PLN. Wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe nie biorą udziału w tej promocji.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus u bukmachera STS za rejestrację bez depozytu. Kod promocyjny: BETONLINE

Bukmacher Forbet dokona zwrotu stawki od warunkiem, że zawarty kupon spełnia powyższe warunki promocji, a także Polacy nie wygrają swojego spotkania. Mówiąc dokładnie konfrontacja pomiędzy Polską, a Kolumbią zakończy się remisem bądź wygraną gości.

Zwrot na konto gracza trafi w formie środków bonusowych. Będzie można jego wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus bez depozytu od bukmachera
Następny artykułPolska vs Senegal promocja u bukmachera Forbet
Legalni bukmacherzy online bardzo chętnie i dość często oferują swoim graczom darmowe bonusy bukmacherskie. Jednym z najbardziej popularnych bonusów jest oczywiście darmowy zakład, freebety i bonus bez depozytu.