Ciekawą promocję podczas trwania Mistrzostw oferuje dla swoich graczy bukmacher Etoto, który zmniejsza ryzyko przegranej o 12%.

Zwrot za przegrany kupon do 2000 PLN u bukmachera Etoto

Zwrot za przegrany kupon do 2000 PLN u bukmachera Etoto

Ta akcja skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Etoto, a poza tym wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja aktywna do 30 czerwca, czyli do końca trwania Mistrzostw Europy U21.

Należy pamiętać, że chcąc liczyć się w promocji należy się do niej zapisać przed zagraniem kuponu na stronie bukmachera Etoto.

W promocji biorą udział kupony zarówno pojedyncze jak i wielozdarzeniowej, na które mają zdarzenia przedmeczowej bądź na żywo z pojedynków Mistrzów Europy U21.

Kurs każdego zdarzenia znajdującego się na kuponie nie może być mniejszy niż 1.20, zaś kurs całkowity musi wynieść minimum 2.00.

Bonus za rejestrację. Kod promocji BETONLINE

Kupon musi zostać zagrany za minimum 50 PLN. Natomiast kupony zagrane za środki bonusowe są wykreślone z tej promocji.

Jeżeli gracz dokonał zagrania kuponu który spełnia powyższe warunki promocji, a dodatkowo kupon został rozliczony jako przegrany może liczyć na zwrot 12% stawki.

Chcąc otrzymać zwrot należy po rozliczeniu kuponu kliknąć w opcję POP – UP, a następnie kliknąć „zatwierdź”. To sprawi, że na koncie gracza pojawi się bonus do 20 minut.

Pakiet dla nowego gracza.

Nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera Etoto? Jeżeli nie to warto je założyć. Ponieważ bukmacher na start przyznaje bonus w wysokości 20 PLN na grę i to bez dokonania żadnego depozytu.

Należy jednak wpisać kod promocyjny BETONLINE.


Bukmacher Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNagroda 10 000 PLN dla zwycięzcy w konkursie bukmachera Forbet.
Następny artykułBukmacher Fortuna promocja na sporty wirtualne w weekend
Legalni bukmacherzy online bardzo chętnie i dość często oferują swoim graczom darmowe bonusy bukmacherskie. Jednym z najbardziej popularnych bonusów jest oczywiście darmowy zakład, freebety i bonus bez depozytu.