Bardzo ciekawą promocję w swojej ofercie posiada legalny bukmacher BetClic Polska. Każdy gracz może obstawiać mecze i tym samym wygrywać większą gotówkę. Bowiem wygrana może zostać zwiększona nawet o 50%.

Darmowy bonus dla graczy.

Darmowy bonus dla graczy.

Owszem nie da się ukryć, że obecnie oferty bukmacherów nie są zbyt bogate. Jednak trzeba zaznaczyć, że gracze mogą obstając chociażby, takie dyscypliny jak Esport, piłkę nożną i tenis.

Jednak nie można zapominać o tym, że bukmacher BetClic w swojej ofercie posiada bardzo ciekawa promocje jak „Multi+”. Polega ona obstawienie meczy i tym samym gracz może wygrywać extra gotówkę. Maksymalny bonus, jaki znajdzie się na koncie gracza to 50%.

BetClic większe wygrane.

Warunki tej oferty promocyjnej są bardzo proste. Wystarczy zagrać dowolny zakład AKO, na którym to będzie minimum pięć zdarzeń, a w zamian gracz może liczyć na zwiększą wygrana.

Zdarzenia mogą pochodzić z dowolnej dyscypliny, jaką posiada w swojej ofercie bukmacher BetClic. Poza tym zdarzenia mogą pochodzić z oferty przedmeczowej oraz „na żywo”. Jednak wymóg konieczny, który musi spełnic zdarzenia to fakt, że kurs nie może być mniejszy niż 1.20.

Bonus za rejestrację. Kod promocji BETONLINE

Warto jest wiedzieć, że każdy typer w ramach tej oferty może zagrać dowolna ilość kuponów. Jednak należy mieć na uwadze, że wysokość bonusu uzależniana jest wyłącznie od ilości typów znajdujących się na zakładzie.

BetClic kod promocyjny:

Bukmacher BetClic oferuje wszystkim nowym graczom pierwszy zakład bez żadnego ryzyka, aż do 550 PLN. Gracz, który chce skorzystać z tej oferty musi koniecznie wpisać hasło promocyjne –>> KOD550 podczas zakładania konta.

Wówczas, jak pierwszy zakład okaże się wygrany to super. Cała kwota trafi na konto gracza. O ile Cię faworyci zawiodą to typer otrzyma zwrot całej stawki, która może wynieść nawet 550 PLN.

Nie można zapominać, że wspomniany operator posiada w swojej ofercie chociażby BetClic TV, w której to gracze mogą oglądać wydarzenia sportowe i to bez żadnych opłat.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.