Specjalną ofertę promocyjną każdemu graczowi przygotował bukmacher Betclic Polska. Typerzy, którzy obstawiają mecze w rozgrywkach piłkarskiej Ligi Mistrzów i Ligi Europy mogą otrzymać dodatkowe środki poza wgraną gotówką w ramach akcji „Misja Europa”.

Bonus dla graczy na Ligę Mistrzów i Ligę Europy od Betclic

Bonus dla graczy na Ligę Mistrzów i Ligę Europy od Betclic

Regulamin wspomnianej promocji jest bardzo prosty. Wystarczy wyłącznie obstawiać mecze z Ligi Mistrzów i Ligi Europy, aby liczyć na extra środki. A oferta bukmachera Betclic na te rozrywki jest bogata. Poza tym czekają nas ciekawe konfrontacje, jak np. Lipsk vs PSG i Standard Liege vs Lech Poznań.

Akcja „Misja Europa” dostępna jest wszystkim graczom do 5 listopada do godziny 23:59. Chcąc skorzystać z tej oferty obowiązkowo trzeba się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl.

Typuj i obstawiać więcej. Bonus do 80 PLN dla graczy:

W ramach oferty promocyjnej „Misja Europa” kwalifikują się zarówno zakłady SOLO i AKO, których stawka nie może być mniejsza niż 20 PLN.

Wymagane przed bukmachera Betclic jest to, że na zakładzie muszą znajdować się same zdarzenia rozgrywek piłkarskiej Ligi Mistrzów bądź Ligi Europy. Poza tym minimalny kurs zdarzenia nie może by mniejszy niż 1.50.

Bonus bez wpłaty własnej od STS. Darmowe środki na obstawienie meczy

Gracze, których co najmniej dwa kupony okazały się wygrane to super. Bowiem oprócz wygranej gotówki otrzymają dodatkowe środki:

  • 2 zakłady wygrane – 20 PLN
  • 3 zakłady wygrane – 40 PLN
  • 5 lub więcej zakładów wygranych – 80 PLN

Nagrody na kontach użytkowników znajdą się w dniu 6 października.

Bonus powitalny na start w Betclic Polska;

Legalny bukmacher Betclic Polska oferuje każdemu graczowi na sam start zakład bez ryzyka. Użytkownik z Cashbacka będzie mógł skorzystać pod warunkiem, że wpisze hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że automatycznie pierwszy zakład będzie bezpieczny.

Jeśli okaże się on wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie użytkownika. W przypadku przegranej typer utrzyma zwrot całej stawki, a maksymalnie może ona wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPiłkarski Jackpot to szansa na 40 000 PLN za obstawianie meczy
Następny artykułLegalny bukmacher Betclic zmniejsza ryzyko przegranej na europejskie puchary
Legalni bukmacherzy online bardzo chętnie i dość często oferują swoim graczom darmowe bonusy bukmacherskie. Jednym z najbardziej popularnych bonusów jest oczywiście darmowy zakład, freebety i bonus bez depozytu.