Bonusy bez depozytu cieszą się w ostatnim czasie dużą popularnością. Usługa ta polega na tym, że Polski bukmacher online umożliwia grającym postawienie darmowego zakładu. Jest to sposób na zainteresowanie większej ilości ludzi do obstawiania zakładów. Bonus bez depozytu wiąże się z wieloma korzyściami dla grających, ponieważ dzięki niemu ryzyko utraty znacznych pieniędzy zostaje mocno ograniczone.

bonusy za darmo bez wpłaty własnej
Bonusy bez depozytu u Polskich bukmacherów online

Bonusy bez depozytu – jak to działa? 

Jeśli użytkownik dobrze obstawi, jego konto bonusowe jest powiększane o kwotę wygranej. Dla przykładu: gdy odbieramy u danego bukmachera freebet opiewający na kwotę 25 zł i obstawiamy kupon za 20 zł z kursem 2,00, to wygrana oznacza, że na naszym wirtualnym koncie znajdziemy kwotę 40,2 zł. 20 zł jest pomniejszane o podatek w wysokości 12%. 

Z kolei, jeśli dany użytkownik przegrywa, nic nie traci. Koszty podatku w wysokości 12% (2,4 zł) spadają z kolei na bukmachera. Warto pamiętać, że jeśli wykorzystamy freebet, to możemy śmiało korzystać z innych zakładów specjalnych oraz bonusów powitalnych od depozytu. Większość legalnych bukmacherów posiadających licencje udzielone przez Ministerstwo Finansów księguje pieniądze z bonusów na koncie bukmacherskim od razu po zarejestrowaniu się danego użytkownika w serwisie. 

Bonus bez depozytu – warunki otrzymania 

Wszystkie osoby pragnące skorzystać z bonusu bez depozytu od legalnego bukmachera posiadającego licencję od Ministerstwa Finansów, powinni przede wszystkim przeczytać zapisy internetowego regulaminu konkretnej akcji bonusowej. Dzięki temu można stworzyć preferowany przez nas kupon bukmacherski na dowolnie wybraną dziedzinę sportu – np. piłkę nożną, siatkówkę czy tenis. Jeśli wybieramy dyscyplinę, na której się znamy, to automatycznie zwiększamy swoje szanse na wygraną. 

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus u bukmachera STS za rejestrację bez depozytu. Kod promocyjny: BETONLINE

Jakie warunki regulaminu trzeba przede wszystkim brać pod uwagę? Najważniejszy warunek, o którym należy pamiętać w przypadku freebetów to bukmacherski obrót. Funkcjonuje on na niezwykle prostych zasadach – im mniejszy jest obrót danym bonusem, tym większe są nasze szanse na zwycięstwo. Mówiąc prościej: obrót jednokrotny jest dużo lepszy niż czterokrotny lub trzykrotny. Jeśli decydujemy się na jednokrotny obrót bukmacherski mając bonus 100 złotych, to aby móc wypłacić środki z bonusu na nasze konto w banku, należy zagrać tylko za 100 złotych.

Z kolei jeśli regulamin bonusu wymaga, aby zrealizować trzykrotny obrót bonusem, to musimy zawrzeć trzy zakłady sportowe, których łączna kwota musi wynosić 300 złotych. Ilość wybranych przez nas kuponów jest wówczas dowolna – może ich być np. 5, 10 lub 20. 

Warunki obrotu bonusem bez wpłaty własnej

W przypadku jeśli zdecydujemy się na bonusy bez depozytu bardzo ważną kwestią jest również minimalny kurs ogólny, który wymaga od nas bukmacher. Od niego zależy, ile meczów na zakładzie bukmacherskim musimy obstawić. W tej kwestii panuje nieformalna zasada bukmacherska mówiąca o tym, że im mniejszy jest współczynnik ogólny, tym lepiej dla gracza.

Na przykładzie: jeśli dana firma bukmacherska decyduje, że na konkretny freebet na kwotę 40 złotych nakłada minimalny kurs łączny, którego wysokość będzie wynosiła 1,90, to w takim przypadku trzeba jedynie postawić jeden mecz posiadający taki kurs, aby spełnić zapisy takiego regulaminu.

W przypadku, gdy firma bukmacherska zdecyduje się podwyższyć kurs np. na 3,00, wówczas najlepsze rozwiązanie to zawarcie dwóch zakładów o kursach 1,65 oraz 1,88. Można również oczywiście postawić jeden zakład z kursem 3,00, ale w takim przypadku dużo więcej ryzykujemy, dlatego też pierwsze z omówionych rozwiązań jest znacznie korzystniejsze.

Poprzedni artykułZwrot za przegrany kupon od Forbet
Następny artykułZwrot za przegrane kupony u bukmacher Forbet
Najlepszy bukmacher online to taki, który posiada prawdziwe opinie świadczące o tym, że ten bukmacher oferuje najwięcej w stosunku do pozostałych bukmacherów internetowych. Taki bukmacher w rankingu zajmuje zawsze pierwsze miejsce.