Wyjątkową ofertę powitalną skierowaną do nowych graczy przygotował bukmacher TotalBet. Bowiem już na start gracz może otrzymać bonus o wartości 20 PLN, zaś za spełnienie kolejnych czynności również można otrzymać taka samą kwotę.

Freebet bez depozytu 2020 dla każdego gracza

Freebet bez depozytu 2020 dla każdego gracza

Akcja powitalna skierowana jest do każdego użytkownika, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera TotalBet.

Warunki tej promocji są bardzo proste. Pierwszy freebet o wartości 20 PLN trafi na konto gracza za dokonanie rejestracji konta. Trzeba jedynie wypełnić formularz rejestracyjny na stronie www.Totalbet.pl.

Proces zakładania konta jest prosty i bardzo czytelny. To sprawia, że każdy gracz bez najmniejszych problemów sobie z nim poradzi.

Gracz, który spełnił powyższe warunki promocji otrzyma za darmo bonus o wartości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Warto jest wiedzieć, że gracz nie musi dokonać żadnej wpłaty, aby otrzymać te środki.

Freebet po 5 PLN za aktywność od TotalBet

Dodatkowo bukmacher TotalBet nagradza graczy darmowymi freebetami po 5 PLN każdy za wykonanie każdej z czterech czynności, tj.

  • 5 PLN za udzielenie zgód marketingowych
  • 5 PLN za pierwszy depozyt
  • 5 PLN za pierwszy zakład z salda głównego
  • 5 PLN za pierwszy zakład na sporty wirtualne
Bonus za rejestrację. Kod promocji BETONLINE

Darmowa gotówka za depozyt. DO 5000 PLN od TotalBet

Niezwykle duży bonus powitalny posiada bukmacher TotalBet. Bowiem każdy użytkownik za dokonanie pierwszej wpłaty może otrzymać nawet 5000 PLN! Warto jest nadmienić, że jest to zdecydowanie najwyższy pakiet powitalny z wszystkich operatów w Polsce!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTurniej Czterech Skoczni bonus za darmo od STS!
Następny artykułDarmowe Kody bonusowe u legalnych bukmacherów w Polsce 2020
Legalni bukmacherzy online bardzo chętnie i dość często oferują swoim graczom darmowe bonusy bukmacherskie. Jednym z najbardziej popularnych bonusów jest oczywiście darmowy zakład, freebety i bonus bez depozytu.