W związku z pojedynkiem eliminacyjnym do Mistrzostw Europy 2020 Łotwy z Polską bukmacher STS przygotował promocję swoim graczom, w której zmniejsza ryzyko przegranej.

Freebet od STS

Freebet od STS

Akcja skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom do 10 października do godz. 20:45. Swojego udziału w tej ofercie nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

W tej akcji kwalifikują się zarówno kupony pojedyncze jak i wialozdarzneiwe, na których MUSI znaleźć się zdarzenie specjalnie „Lewandowski strzeli bramkę i Polska powyżej 2.5 bramki”.

Gracz może w kuponie AKO łączyć te zdarzenia z innymi typami.

Stawka kuponu musi wynieść DOKŁADNIE 21 PLN. Jednak automatycznie z tej promocji są wykluczone kupony zagrane za środki bonusowe.

Bonus za rejestrację. Kod promocji BETONLINE

Bukmacher STS przyzna darmowego freebeta o wartości 10 PLN pod warunkiem:

  • kupon pojedynczy – zdarzenie specjalne zostało rozliczone jako przegrane
  • kupon wielozdarzeniowy – zdarzenie specjalne zostało rozliczone jako przegrane, zaś pozostałe typy były trafione

Każdy użytkownik w ramach tej promocji może skorzystać tylko raz.

STS: Darmowy kod promocyjny dla nowych graczy

Bukmacher STS wprowadza najnowszy pakiet powitalny, w którym można na start otrzymać już freebet 29 PLN, bonus równowartości wpłaty do 1200 PLN oraz pierwszy zakład bez ryzyka do 200 PLN.

Chcąc skorzystać z tych bonusów wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji. Warto jest wiedzieć, że później już nie będzie możliwości go wpisania.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBezpieczne Betgames. 20 PLN jako zwrot od bukmachera STS!
Następny artykułWiększe wygrane o 14% u bukmachera BetFan
Legalni bukmacherzy online bardzo chętnie i dość często oferują swoim graczom darmowe bonusy bukmacherskie. Jednym z najbardziej popularnych bonusów jest oczywiście darmowy zakład, freebety i bonus bez depozytu.