Na sobotę 6 kwietnia zaplanowano galę MB Boxing Night „ostatni taniec”. Z tej okazji bukmacher Fortuna dla swoich graczy ma promocję,w której to rozdaje bonusy po 20 PLN.


Odbierz bonus 20 PLN od Fortuny za kupon na MB Boxing Night „Ostatni Taniec”

Odbierz bonus 20 PLN od Fortuny za kupon na MB Boxing Night „Ostatni Taniec”

W tej promocji może wziąć udział każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna oraz wcześniej dokonał minimum jednego depozytu. A to wszystko sprawia, że swojego udziału nie musimy nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

Promocja trwa jedynie w sobotę 6 kwietnia do momentu rozpoczęcia gali,czyli do godziny 20:00.

Odbierz freebet za rejestrację. Kod promocji BETONLINE

Aby kupon wziął udział w tej promocji bukmacher wymaga, żeby na kuponie znalazł się minimum jeden zakład z gali MB Boxing Night „ostatni taniec”. Bukmacher dopuszcza w tej akcji jedynie kupony AKO oraz maxikombi, a wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z oferty przedmeczowej bukmachera.

Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 20 PLN.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji to bukmacher przyzna Ci bonus w wysokości 20 PLN w formie FKP.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWiększa wygrana w piątek z Forbet
Następny artykułWiększe wygrane u bukmachera Forbet 12 kwietnia (piątek)
Legalni bukmacherzy online bardzo chętnie i dość często oferują swoim graczom darmowe bonusy bukmacherskie. Jednym z najbardziej popularnych bonusów jest oczywiście darmowy zakład, freebety i bonus bez depozytu.