Po dłuższej przerwie wracamy z rozgrywkami NBA. I od razu bukmacher STS oferuje swoim użytkownikom specjalną ofertę promocyjną „Bonus od depozytu na NBA”, w której gracza otrzymają extra środki.

Darmowy bonus dla graczy na powrót NBA

Darmowy bonus dla graczy na powrót NBA

Nie da się ukryć, że na powrót NBA czekała spora ilość kibiców. Bowiem w tych elitarnych rozgrywkach nie były rozgrywane mecze od blisko czterech miesięcy.

Na przeciw swoim użytkownikom bukmacher STS oferuje akcję „Bonus od depozytu na NBA”, która dostępna jest od 30 lipca od godz. 01:00 do dnia 02 lipca do godz. 23:59.

Pamiętaj! Jeśli chcesz skorzystać z tej oferty koniecznie musisz się do niej zapisać na stronie www.STS.pl.

Bonus za depozyt w STS do 250 PLN dla graczy

Warunki oferty promocyjnej „Bonus od depozytu na NBA” są bardzo proste. Pierwsza czynność jest to dokonanie wpłaty własnej w wysokości nie mniejszej niż 50 PLN.

Kolejny krok jest to utworzenie kuponu promocyjnego. W ramach tej akcji bukmacher STS kwalifikuje zakłady, których kurs całkowity nie jest mniejszy niż 1.85. Natomiast stawka jego nie może wynosić mniej niż 50 PLN, a poza tym kuponie musi znajdować się co najmniej jedno zdarzenie z oferty przedmeczowej z koszykówki.

Bonus bez wpłaty własnej od STS. Darmowe środki na obstawienie meczy

Spełniłeś powyższe warunki promocji? To super. Na Twoje konto trafi extra bonus, a mianowicie premia w wysokości 25% dokonanej wpłaty. Maksymalna wartość, jaka może trafić na konto użytkownika to 250 PLN.

Kod bonusowy w STS 2020:

Bukmacher STS online posiada bardzo ciekawy pakiet powitalny, w którym to na start każdy gracz może liczyć na ciekawe bonusy. W skład niego powitalnego wchodzą:

  • darmowe 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie za dokonanie wpłaty
  • premia równowartości depozytu, a maksymalnie można otrzymać nawet 1200 PLN

Chcesz skorzystać z tych bonusów? Jak tak to musisz mieć na uwadze, że koniecznie trzeba wpisać specjalne hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Jest to jedyna możliwość, aby to zrobić, później gracz, takiej opcji nie będzie posiadał.

Dodać jest warto o nowości, jaką wspinany operator posiada w swojej ofercie. A mianowicie STS Betgames. Użytkownicy legalnie i to za prawdziwe pieniądze mogą grać w gry karciane, jak m.in. poker.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFortuna kod promocyjny na start. Bonus do 2220 PLN na start
Następny artykułTypuj Ligę Mistrzów i Ligę Europy i wygrywaj więcej. Bonusy co tydzień dla grczy od STS
Legalni bukmacherzy online bardzo chętnie i dość często oferują swoim graczom darmowe bonusy bukmacherskie. Jednym z najbardziej popularnych bonusów jest oczywiście darmowy zakład, freebety i bonus bez depozytu.