Jesteś kibicem Wisły Kraków? Posiadasz karnet do końca sezonu tego klubu? Jak tak to warto skorzystać z bonusu bukmachera LvBet, który przyznaje bonus dla fanów Białej Gwiazdy w wysokości 50 PLN.


Bukmacher LvBet rozdaje bonusy dla kibiców Wisły Kraków

Bukmacher LvBet rozdaje bonusy dla kibiców Wisły Kraków

Każda osoba, która posiada zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także ma karnet na sezon 2018/19 może wziąć udział w tej akcji.

Promocja polega, żeby do 19 maja do godz. 23:59, czyli momentu zakończenia sezonu wysłać na adres [email protected], e-maila o tytule „karnet Wisła Kraków”. W załączniku musi znaleźć się skan karnego wraz ze zdjęcie.

W zamian bukmacher LVbet przyzna bonus w wysokości 50 PLN na zakłady. Należy pamiętać, że jeden gracz może otrzymać jeden karnet w trakcie trwania jego sezonu.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus u bukmachera STS za rejestrację bez depozytu. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonus trafi najpóźniej do 48 godzin od momentu wysłania emaila. Otrzymany bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotowi po kursie łącznym kuponu nie mniejszym niż 1.75.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher LvBet zwiększa depozyt. Odbierz 200 PLN
Następny artykułBonus bez depozytu od bukmachera
Legalni bukmacherzy online bardzo chętnie i dość często oferują swoim graczom darmowe bonusy bukmacherskie. Jednym z najbardziej popularnych bonusów jest oczywiście darmowy zakład, freebety i bonus bez depozytu.