Bukmacher STS oferuje promocję związaną z Esportowem. Polega ona na obstawieniu kuponów, a w razie przegranej gracz otrzyma darmowe bonus. I tak co tydzień.

Bonus na Esport za darmo 2020

Bonus na Esport za darmo 2020

Oferta skierowana jest do tych typerów, którzy posiadają aktywne konto u legalnego bukmachera STS oraz wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja „Esportowe 25 PLN” trwa do odwołania, ale składa się ona z okresów rozliczeniowych. Każdy z nich dostępny jest graczom od każdego poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59.

Typer, który chce wziąć udział w tej akcji musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie www.STS.pl, a następnie w zakładce tej akcji.

W ramach trwania tej akcji kwalifikują się wyłącznie zakłady SOLO. Na każdy kuponie promocyjnym mogą znajdować się tylko zdarzenie z oferty przedmeczowej na Esport, którego kurs nie może wynosić mniej niż 1.85.

Bonus za rejestrację. Kod promocji BETONLINE

Na koniec KAŻDEGO okresu rozliczeniowego Polski bukmacher STS dokona zsumowania stawek wszystkich przegranych zakładów, który jedynie spełniają powyższe warunki promocji, po czym przyzna bonus:

Przykład: Suma przegranych kuponów wyniosła 400 złotych. W prezencie gracz otrzyma 40 złotych.

Każdy gracz co tydzień może otrzymać jeden bonus.

Freebet bez wpłaty własnej od STS:

Każdy gracz, który dokona rejestracji konta online oraz wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” w zamian otrzyma darmowy bonus o wartości 29 złotych do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Kolejne środki znajdują się na koncie typera pod warunkiem, że dokonał on pierwszego swojego depozytu. Wówczas premia może wynieść nawet 1200 złotych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus za obstawianie meczy z NBA u bukmachera STS
Następny artykułGdzie można grać legalnie w Pokera w Polsce. Betgames w STS.
Legalni bukmacherzy online bardzo chętnie i dość często oferują swoim graczom darmowe bonusy bukmacherskie. Jednym z najbardziej popularnych bonusów jest oczywiście darmowy zakład, freebety i bonus bez depozytu.