Bonus w wysokości 29 PLN i to bez depozytu dla swoich graczy oferuje bukmacher STS. Warunek otrzymania bonusu to wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE podczas rejestracji.

Darmowy bonus bez wpłaty od STS Darmowy bonus bez wpłaty od STS

Darmowy bonus bez wpłaty od STS

Każdy gracz, który nie posiada jeszcze konta u bukmachera STS może skorzystać z tego bonusu.

Chcąc go otrzymać należy podczas rejestracji wpisać kod promocyjny BETONLINE. Sam proces rejestracji w żadnym wypadku nie jest skompilowany, ani trudny. Zajmie dosłownie chwilę.

Bonus w wysokosci 29 PLN trafi na konto gracza po poprawnym procesie weryfikacji. A co istotne nie trzeba dokonywać wpłaty, żeby cieszyć się darmową gotówką na grę.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus u bukmachera STS za rejestrację bez depozytu. Kod promocyjny: BETONLINE

Polski bukmacher STS dla swoich graczy poza tym oferują szeroką ofertę spotkań przedmeczowych jak i na żywo. Dodatkowo gracze, mogą liczyć na częste promocje. Dodatkowo każdy użytkownik tego operatora może liczyć na STS TV, gdzie w pełni za darmo można oglądać spotkania online.

Otrzymany bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 1.91.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

Poprzedni artykułBonus dla kibiców Wisły Kraków od bukmachera LvBet
Następny artykułBukmacher Forbet zmniejsza przegrane na Mistrzostwa Świata U20
Legalni bukmacherzy online bardzo chętnie i dość często oferują swoim graczom darmowe bonusy bukmacherskie. Jednym z najbardziej popularnych bonusów jest oczywiście darmowy zakład, freebety i bonus bez depozytu.