Przed nami spotkania trzeciej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Z tej okazji bukmacher BetClic przygotował promocję swoim graczom, w której to zmniejsza ryzyko przegranej, przyznając bonus o wartości 40 PLN.

Darmowe promocje bukmacherskie na Ligę Mistrzów

Darmowe promocje bukmacherskie na Ligę Mistrzów

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera BetClic, a poza tym wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Z tej promocji można skorzystać w dniach od 21 do 23 października. Jednak gracz, który chce wziąć udział w tej akcji musi się do niej zapisać. Można to jedynie zrobić na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

Bukmacher BetClic dopuszcza w tej promocji jedynie kupony AKO, których kurs łączny musi wynieść minimum 5.00. Na kuponie musi znaleźć się minimum pięć zdarzeń. Wszystkie typy muszą pochodzić z oferty przedmeczowej lub na żywo.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus u bukmachera STS za rejestrację bez depozytu. Kod promocyjny: BETONLINE

Jednak wszystkie zdarzenia muszą pochodzić ze spotkań trzeciej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów.Jest na pewno z czego wybierać, ponieważ przed nami takie konfrontacje jak chociażby Olympiakos vs Bayern Monachium, Galatasaray vs Real Madryt, Juventus vs Lokomotiv Moskwa.

Stawka minimalna kuponu to 20 PLN, ale z akcji są automatycznie wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Bukmacher BetClic przyzna graczowi bonus o wartości 40 PLN pod warunkiem, że na kupon spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym TYLKO JEDNO zdarzenie zostało rozliczone jako przegrane.

Warto jest wiedzieć, że każdy użytkownik w ramach tej akcji może otrzymać jeden bonus.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic

Nowi gracze legalnego bukmachera BetClic, którzy wpiszą kod promocyjny KOD510 podczas rejestracji mogą liczyć na promocję w postaci zakładu bez ryzyka, aż do 510 PLN. Wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny KOD510 podczas rejestracji konta, aby dokonać aktywacji tego bonusu.

Jeśli się okaże, że pierwszy kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher BetClic dokona zwrotu 100% stawki. Maksymalnie na konto gracza może trafić 510 PLN. W razie wygranej gracz może cieszyć się z całej kwoty.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNHL bonus dla graczy za aktywność od Fortuny
Następny artykułMisja Basket. BetClic przyznaje graczom 40 PLN na kupony
Legalni bukmacherzy online bardzo chętnie i dość często oferują swoim graczom darmowe bonusy bukmacherskie. Jednym z najbardziej popularnych bonusów jest oczywiście darmowy zakład, freebety i bonus bez depozytu.