Legalny bukmacher STS online przygotował promocję – „Ekstra 25 PLN obstawiaj sporty wirtualne i odbierz ekstra bonus”. Wystarczy zagrał kupony za łączną kwotę 300 złotych, aby otrzymać 25 złotych i to niezależenie od tego, jak zakłady zostały rozliczone.

Sporty wirtualne. Bonus dla każdego za darmo.

Sporty wirtualne STS. Bonus dla każdego za darmo.

Akcja skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera STS oraz wcześniej dokonał on minimum jednej wpłaty.

Promocja „Ekstra 25 PLN obstawiaj sporty wirtualne i odbierz ekstra bonus” trwa do odwołania, ale składa się ona z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich dostępny jest graczom od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:59.

Należy mieć na uwadze, że do tej akcji koniecznie trzeba się zapisać. Zrobić to można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje konto na stronie www.STS.pl, a następnie kliknięcie w przycisk „Weź udział” znajdujące się w zakładce „Ekstra 25 PLN obstawiaj sporty wirtualne STS i odbierz ekstra bonus”.

W ramach tej oferty kwalifikują się wyłącznie kupony SOLO oraz AKO, których kurs łączny musi wynieść nie mniej niż 2.00. Zdarzenia znajdujące się na zakładzie mogą być zarówno ze sportów wirtualnych.

Legalny bukmacher Betclic Polska – Kod promocyjny na bonus cashback

Gracz, który zagra kupony za co najmniej 300 złotych, które spełniają powyższe warunki otrzyma w prezencie 25 złotych i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone. Warto jest mieć na uwadze, że każdy gracz może otrzymać jeden bonus każdego tygodnia.

Nie można zapominać, że w dalszym ciągu można obstawiać wyłącznie w internecie, ponieważ punty stacjonarne z tego względu, że punkty stacjonarne są zamknięte.

Kod promocyjny w STS:

Bukmacher STS przyznaje bonus o wartości 29 złotych każdemu graczowi za dokonanie rejestracji konta online pod warunkiem, że wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” podczas zakładania konta.

Natomiast po dokonaniu pierwszego depozytu każdy użytkownik może otrzymać kolejny bonus. Tym razem równowartości wpłaty. Gracz może otrzymać maksymalnie nawet 1200 złotych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja na mecz Polska – Ukraina u bukmachera STS. Bilety do wygrania.
Następny artykułSporty wirtualne u bukmachera STS. Zwrot 100% stawki za przegrany zakład.
Legalni bukmacherzy online bardzo chętnie i dość często oferują swoim graczom darmowe bonusy bukmacherskie. Jednym z najbardziej popularnych bonusów jest oczywiście darmowy zakład, freebety i bonus bez depozytu.