Masz zamiar dokonać zawarcia kuponu w dniu 2 maja? Jeżeli tak, to wart jest skorzystać z promocji bukmachera Forbet, który rozdaje w tym dniu bonusy dla swoich graczy, którzy dokonają zawarcia kuponu za minimum 100 PLN.

Forbet rozdaje bonusy

Forbet rozdaje bonusy

Promocja skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Podstawowym warunkiem tej akcji jest zawarcie kuponu w dniu 2 maja do godziny 23:59.

Odbierz bonus za rejestrację. Kod promocji BETONLINE

Poza tym kupon promocyjny musi spełniać następujące warunki:

  • muszą na nim znaleźć się minimum trzy zdarzenia
  • kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30
  • kurs łączny kupony musi wynieść minimum 12.50
  • stawka za jaką kupon musi ostać zawarty to co najmniej 100 PLN

Gracz, jeżeli spełnia powyższe warunki promocji to bukmacher pryzma mu automatycznie bonus w wysokości 25 PLN. Lecz należy pamiętać, ze promocja dotyczy jedynie pierwszego kuponu.

Otrzymany bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrocie po kursie nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTotalbet zmniejsza przegrane na Premier League
Następny artykułZwrot za przegrane kupony ze sportów wirtualnych – 8 maja
Legalni bukmacherzy online bardzo chętnie i dość często oferują swoim graczom darmowe bonusy bukmacherskie. Jednym z najbardziej popularnych bonusów jest oczywiście darmowy zakład, freebety i bonus bez depozytu.