Bukmacher STS wprowadza nowość w swojej ofercie, czyli Betgames. Można tam w pełni legalnie pograć w pokera, wojnę czy bakarat i to online. W związku z tym wspominany bukmacher oferuje swoim graczom zakład bez ryzyka.

Legalny poker przez internet

Legalny poker przez internet

Z tej oferty może skorzystać każdy typer, który posiada aktywne konto u bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Użytkownik chcąc skorzystać z Cashbacka nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani tez się zapisywać. Wystarczy, że zagra kupon SOLO lub też AKO, na którym będą znajdować się same zdarzenia z Betgames. Jest z czego wybierać, ponieważ gracz ma do dyspozycji pokera, wojnę lub bakarat. Te gry są dostępne online i to za darmo.

Stawka kuponu musi wynosić DOKŁADNIE 20 PLN. Jednak należy pamiętać, że z tej promocji są wykluczone wszystkie kupon zagrane za środki bonusowe.

Bonus za rejestrację. Kod promocji BETONLINE

Warto jest wiedzieć, że cashbackiem jest objęty jedynie pierwszy kupon spełniający powyższe warunki promocji.

Bukmacher STS dokona zwrotu stawki pod warunkiem, że kupon został rozliczony jako przegrany, a spełnia powyższe punkty regulaminu. Natomiast w razie wygranej cała kwota trafi na konto typera.

Zwrot stawki w formie środków bonusowych znajdzie się na koncie gracza najpóźniej do 24 od momentu rozliczenia kuponu.

Darmowy bonus na start u bukmachera STS:

Bukmacher STS oferuje nowym graczom darmowy bonus i to bez dokonania wpłaty. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLIONE, a w zamian bukmacher przyzna freebeta o wartości 29 PLN.

Jednak to nie wszystko. Po dokonaniu pierwszej wpłaty gracz, może liczyć na bonus w wysokości depozytu. Maksymalnie na konto gracza może trafić 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy kupon dla graczy od bukmachera STS.
Następny artykułBonus za przegrany kupon od STS
Legalni bukmacherzy online bardzo chętnie i dość często oferują swoim graczom darmowe bonusy bukmacherskie. Jednym z najbardziej popularnych bonusów jest oczywiście darmowy zakład, freebety i bonus bez depozytu.