Już 10 maja rozpoczynają się Mistrzostwa Świata w Hokeju na lodzi. A tej okazji bukmacher Forbet przedział promocję dla swoich graczy, w której to rozdaje bonusy w wysokości 500 PLN.

Typuj i odbierz 500 PLN od bukmachera

Typuj i odbierz 500 PLN od bukmachera

Udział w tej promocji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej co dokonał minimum jednego depozytu.

Początek tej promocji to piątek 10 maja od godziny, a koniec 21 maja. A ta akcja polega na zawieraniu kuponów codziennie w tych dniach. Łączna stawka kuponów na każdy dzień nie może być mniejsza niż 100 PLN.

Bonus za rejestrację. Kod promocji BETONLINE

Bukmacher wymaga, żeby na kuponie znalazły się minimum trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich musi być nie mniejszy niż 1.30. A jedno ze zdarzeń musi pochodzić z oferty bukmachera na Mistrzostwa Świata w hokeju na lodzie.

Natomiast trzeba pamiętać, że z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe, zagrane systemem oraz mające zdarzenia typu draw no bet.

Otrzymany bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie łącznym nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZwrot za przegrane kupony ze sportów wirtualnych – 8 maja
Następny artykułBukmacher LvBet zwiększa depozyt. Odbierz 200 PLN
Legalni bukmacherzy online bardzo chętnie i dość często oferują swoim graczom darmowe bonusy bukmacherskie. Jednym z najbardziej popularnych bonusów jest oczywiście darmowy zakład, freebety i bonus bez depozytu.